NC programozó

Zöldmezős beruházással elindult nemzetközi partnercégünk

NC programozó pozícióba keres munkatársat.

Ha érdekel a munkakör és szívesen belelátnál a légijármű gyártásba, akkor itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák

  • Műszaki rajzok olvasása és elemzése
  • Megmunkáló programok készítése többtengelyes berendezések vezérléséhez CAM-programok segítségével
  • Műhelydokumentáció elkészítése
  • Megmunkálási munkautasítások elkészítése
  • Gyártási eredmények elemzése
  • Az első legyártott munkadarab vizsgálatban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Ipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3-5 tengelyes NC gépek programozási ismerete
  • Jó elemzőkészség és problémamegoldó készség

  • Siemens programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Gyula

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Termelési menedzser, Karbantartó, Szervizes, Termelésért felelős mérnök, Termelés vezető, Műszakvezető, Műszaki munkatárs, Minőségbiztosító, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosítási ellenőr, Ipari művezető, Ipari laborasszisztens, Gyártás technikus, Gyártás / Termelés, Egyéb, Belső ellenőr
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
250-500 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég