Nemzetközi Kereskedelmi Üzletkötő

Csúcstechnológiás termékek gyártásával foglalkozó, területén a világon piacvezető partnercégünk részére keresünk, az értékesítési csapatba
Nemzetközi kereskedelmi üzletkötő
  munkatársat.

Főbb feladatok, munkák

  • Új ügyfelek akvirálása megadott stratégia célok alapján.
  • Szoros és minőségi kapcsolattartás a cég meglévő és új ügyfeleivel.
  • Ügyfélprojektek menedzselése – az ajánlatkészítés, a tervezés és a kivitelezés fázisában – a belső, illetve külső partnerekkel együttműködve.
  • Új termékek bevezetéséhez kapcsolódó piackutatás.
  • Piaci trendek, versenytársak folyamatos nyomon követése.
  • Árajánlatok, prezentációk készítése és után követése.
  • Vevői és vállalati érdekek összehangolt képviselete, a vevői elégedettség fenntartása  és fejlesztése.
  • Hatékony és konstruktív együttműködés a támogató társosztályokkal.
  • Részvétel nemzetközi szakvásárokon, vevőtalálkozók szervezése, lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pl. kereskedelmi, külkereskedelmi).
  • Többéves nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat, a B2B piac sajátosságainak ismerete.
  • Motiváltság az új piacok, üzletek megszerzésére, stabil üzletfejlesztési eszköztár, tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Jó fellépés, magabiztos, meggyőző személyiség, kiváló kapcsolatteremtő képesség.
  • Az értékesítési folyamatok gyors és jó átlátása.
  • Önálló, kreatív munkavégzés.
  • Vevőcentrikus hozzáállás, képesség a vevőkhöz igazított tárgyalási stratégia kialakítására és hatékony alkalmazására.
  • Sikerorientált személyiség, csapatjátékos attitűd - jó kapcsolat kialakítása és fenntartása  a támogató területekkel.
  • Otthonos munkavégzés nemzetközi környezetben, motiváltság az utazásra

  • Olasz és/vagy német nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete
  • Marketing ismeretek és marketing csatornák magabiztos használata
  • Ipari termék eladásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelmi csomag  (cafeteria, egészségbiztosítás, egyéb juttatások)
  • szakmai kihívás és változatos feladatok,
  • könnyen megközelíthető, centrális irodai elhelyezkedés (Buda),
  • támogató vezetőség,
  • nemzetközi kiküldetések,
  • fejlődési- és karrierlehetőség egy stabil hátterű 40 éves tapasztalattal rendelkező cégcsoportnál.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.04.19

Értékesítés / Kereskedelem, Export-import menedzser, Export-import szakértő, Kereskedelmi specialista
Szükséges nyelvtudás
Angol
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem

Hirdető típusa
Közvetítő cég