Nyílászáró-beltéri ajtó beépítő

Cégünk, szabvány és egyedi beltéri ajtók, kilincsek értékesítésével és telepítésével foglalkozik. A minőségi, széles termék palettánknak, illetve teljes körű szolgáltatásunknak köszönhetően, jelenleg további tapasztalt szakembert keresünk csapatunkba, nyílászáró beépítő pozícióra.

Főbb feladatok, munkák

  • Beltéri ajtók beépítése és finom beállítása
  • Helyszíni felmérés
  • Értékesítő, logisztikus kollégákkal kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 1-2 éves nyílászáró beépítői tapasztalat
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, precizitás
  • Fizikális terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Magas kereseti lehetőség
  • Céges okostelefon mobilinternet felhasználással (betanulás után)
  • Fiatalos, pörgős munkatársak
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések, (alkalmanként hazai, külföldi gyártók látogatása)
  • Modern, jól felszerelt szerszámpark /Makita, Metabo akkumulátoros gépekkel/

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezési határidő

2023.12.19

Állás, munka területe(i)
Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző, Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató