Óvodapedagógus

XII. kerületi magánóvoda óvodásai keresik következő óvodapedagógusukat!

Ha egyetértesz azzal, hogy az óvoda a gyermek fejlődésének kiemelt színtere, ha sok mesét, dalt, mondókát ismersz, ha sosem fogysz ki a játékokból, ha kreatív, elfogadó, rugalmas, mosolygós, türelmes – egyszóval igazi nagybetűs Óvodapedagógus vagy, akkor Te jól éreznéd magad nálunk.

Főbb feladatok, munkák

  • A csoportokban folyó pedagógiai munka tervezése, szervezése, irányítása
  • Együttműködés szakemberekkel
  • Biztonságos körülmények teremtése a gyermekek testi-lelki fejlődéséhez

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára
  • Elhivatottság és felelősségteljes hozzáállás
  • Kedves, empatikus, játékos, elfogadó személyiség

  • Szakmai tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és munkakörülmények
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Támogatás egyéni kezdeményezések megvalósítására
  • Hosszútávú, kiszámítható munkahely
  • Gyermekközpontú nevelési szemlélet
  • Vegyes életkorú, kis létszámú csoportok
  • Lehetőség a kreativitásod kibontakoztatására a foglalkozások során
  • Lehetőség óvodán kívüli programok szervezésére
  • Együttműködés más szakemberekkel (logopédus, pszichológus, stb)
  • Igényes gyerekbarát környezet a fenntarthatóság jegyében
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • A magas elvárásokhoz igazított bérezés
  • Tágas, világos csoportszobák, igényes eszközök

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület, Tamási Áron utca 41.

Jelentkezési határidő

2024.04.18

Oktatás / Képzés, Óvoda-, bölcsőde pedagógus, dajka, óvónő, Pedagógus
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató