Pályázati szakértő

Főbb feladatok, munkák

  • pályázatkeresés
  • pályázatírásban való aktív részvétel
  • felel a projekt teljes megvalósításáért (mérföldkövek, indikátorok, forrásfelhasználás, szakmai mutatók teljesülése, határidők betartása)
  • ellátja a munkájával kapcsolatos adminisztrációt
  • beszerzések teljes körű lebonyolítása
  • projektek pénzügyi tervezése, likviditási terv készítése, megvalósíthatósági tanulmány
  • a projekt számviteli nyilvántartásának nyomon követése, szükséges könyvviteli egyeztetések bonyolítása
  • a projekt pénzügyi lebonyolítása során kifizetési kérelmek, pénzügyi beszámolók elkészítése és benyújtása, nyilvántartása, pénzügyi hiánypótlások teljesítése
  • projekt pénzügyi lezárása, beleértve ebbe a záró kifizetési kérelem benyújtását, valamint a záró helyszíni ellenőrzésen való részvételt.
  • szerződéskötések adminisztrációja, szerződések nyilvántartása, a teljesítés nyomon követése, változások kezelése
  • jelentést és rendszeres tájékoztatást ad a projekt előrehaladásáról, elkészíti az ezzel kapcsolatos riportokat
  • kapcsolatot tart a támogatóval, közreműködő szervezetekkel, társigazgatóságokkal, vidéki intézményekkel
  • irodai és helyszíni egyeztetéseken való részvétel, projektkövetés, beszámolók, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves projektvezetői tapasztalat
  • pontosság, precizitás és proaktív hozzáállás
  • strukturált gondolkodás, dinamikus munkavégzés
  • nagy munkabírás, önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • önálló gondolkodás és fejlődési igény megléte
  • kiváló szervezési, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • európai uniós fejlesztési források felhasználásában szerzett tapasztalat
  • EPTK rendszer pályázói felületének ismerete, gyakorlati használata
  • pályázatíró, tanácsadó cégnél vagy egyéb, pályázati elszámolásokban szerzett munkatapasztalat
  • projektvégrehajtáshoz kapcsolódó beszerzési, közbeszerzési tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony
  • fejlődési lehetőség biztosítása, kihívásokban gazdag, változatos feladatok, egy nemzetközileg elismert szervezet munkatársaként
  • versenyképes fizetés a humanitárius szektorban
  • a szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban
  • fejlődési lehetőség, kihívásokban gazdag, változatos feladatok
  • jó munkakörnyezet
  • részvételi lehetőség a szervezet által szervezett programokon
  • jó, támogató munkahelyi közösség, fiatalos, lendületes csapat

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, és pályázati/pénzügyi területen szerzett gyakorlat feltüntetésével, valamint a nettó fizetési igény megjelölésével. „Jelentkezés: PÁLYÁZATI SZAKÉRTŐ”

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.09

Pályázati szakértő, Pályázatíró, Asszisztencia / Adminisztráció, Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég