Pénzügyi tanácsadó

Zsu-Krisz 2005 Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság

munkatársat keresünk!

Magyarország piacvezető biztosítójaként számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Ügyfeleink mellett ugyanolyan figyelmet fordítunk tanácsadóink elégedettségére, anyagi biztonságot, folyamatos képzést, nem csak elméleti, hanem gyakorlati oktatást is nyújtunk.

Sikeresen pályázhatsz ha hajlandó vagy cselekedni és tenni a jövődért, élni azzal az egyedülálló lehetőséggel amit kínálunk.

Jelentkezés módja: kérlek csatold magyar nyelvű fényképes Önéletrajzodat.

Főbb feladatok, munkák

  • Meglévő és új ügyfelek tájékoztatása személyesen, telefonon, vagy online csatornákon
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, javaslatok, megoldások kidolgozása
  • A feladatokkal járó elektronikus adminisztráció elvégzése, szerződések rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • anyagi biztonságot, kimagasló jövedelmet keresel
  • céltudatos vagy, képes vagy szervezetten dolgozni
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, jól kommunikálsz akár telefonon, akár online csatornákon
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • A fix alapjövedelem mellett kiemelkedő jutalékot biztosítunk.
  • Rugalmas időbeosztással saját magad tervezheted meg a munkaidődet, lehetőséget biztosítunk a home office munkavégzésre is.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezési határidő

2023.09.01

Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő, Bróker
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Vállalkozói
Munkarend
Kötetlen munkaidő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató