Program koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • Külföldi szakmai gyakorlatra kiutazó hallgatók számára teljeskörű adminisztráció: pályáztatás, támogatási szerződés, mobilitási dokumentumok.
  • A külföldi szakmai gyakorlati mobilitásokhoz kapcsolódó szakmai és adminisztrációs folyamatok nyomon követése és támogatása.
  • Mobilitási adatbázisok naprakész vezetése, kezelése.
  • Ösztöndíjak folyósításának adminisztratív előkészítése.
  • Pénzügyi és szakmai beszámolók készítése.
  • Kapcsolódó szervezeti egységekkel való együttműködés.
  • Részvétel a nemzetközi lehetőségek promóciójában, Erasmusszal kapcsolatos eseményeken való részvétel és hallgatók tájékoztatása.
  • Honlap tartalmi szerkesztésében való együttműködés.
  • Hallgatói tájékoztató anyagok szerkesztésében való közreműködés.
  • Dokumentum sablonok előkészítése jogi ellenőrzésre.
  • Intézményi tájékoztató alkalmakon való részvétel
  • A tanulmányi ügyek adminisztrációjához kötődő iratkezelési, iratmegőrzési, irattárazási feladatokban való részvétel
  • Adatrögzítés a nyilvántartó rendszerben
  • Hallgatói tájékoztatás és kiszolgálás
  • Diákigazolvánnyal kapcsolatos adategyeztetés, ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
  • Udvarias, ügyfélorientált kommunikáció
  • Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
  • A szabályzatok és határidők pontos betartása

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat, lehetőleg tanulmányi adminisztrációban, rendezvényszervezésben
  • NEPTUN Tanulmányi Rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, amelyet a Jelentkezem gombra való kattintással juttathat el hozzánk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Ügyintéző, Irodavezető, Titkárnő, Szervező, Rendezvényszervező, Recepciós, Menedzser asszisztens, Marketing asszisztens, Marketing / Reklám / Média / PR, Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrátor, Adminisztratív vezető, Adminisztrációs asszisztens, Adatrögzítő
Szükséges nyelvtudás
Angol – Alapfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató