Project Architect

Projektről:

A mozdonyok és személyszállító kocsik Smart Assets digitalizációs programjának megvalósításához IoT Solution Architectet keresünk. Az új kollégánk a Smart Assets architektúra követelményeiért lesz felelős. Az architektúra három fő komponensből és a hozzá tartozó interfészekből áll össze:

  • a „Smart Asset” -et képviselő mozdony vagy személyszállító kocsi,
  • az eszközzel interakcióba lépő felhasználó,
  • a két fél között kommunikáló Smart Asset infrastruktúra.

Főbb feladatok, munkák

  • A vasút számára szükséges digitális platform és ökoszisztéma architektúrájának fejlesztése,
  • a szoftver architektúrájához köthető követelmények kidolgozása funkcionális és nem-funkcionális szinten,
  • innovatív megoldások kidolgozása a szoftverarchitektúra területén, szabadalmak létrehozása,
  • követelmények betartásának felügyelete, és azok technikai tesztelése az általad létrehozott prototípus alapján,
  • folyamatok és alkalmazhatósági esetek kidolgozása a koncepció és a kivitelezési fázis részeként, ez követően pedig a megoldásarchitektúrába való átültetés,
  • dokumentációk elkészítése a Smart Asset Architecture megvalósításával kapcsolatban,
  • folyamatos folyamat- és változásmenedzsment a teljes projektciklus során,
  • szoros együttműködés a termékmenedzsmentben dolgozó kollégákkal.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Van felsőfokú végzettséged informatikai területen,
  • magabiztosan használod az angol nyelvet mind szóban, mind írásban,
  • jártas vagy az alábbi technológiákban: az objektumorientált elemzés, tervezés, programozás; Java, C#
  • van tapasztalatod a folyamat- és változásmenedzsmentben, valamint az agilis szoftverfejlesztésben,
  • a felhő alapú technológiák, a mikroszolgáltatások és a konténertechnológiák ismerete, valamint az API-kezelés az erősségeid közé tartozik,
  • jó elemzői készség jellemez,
  • strukturált és megoldásorientált munkamódszerrel rendelkezel,
  • csapatorientált szemlélettel, kommunikációs érzékkel, elkötelezettséggel és gyors tanulási képességgel rendelkezel.

  • rendelkezel német nyelvtudással.

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.13

Rendszerfejlesztő, Programozó, IT / Informatika, It szakértő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég