Projektvezető

Főbb feladatok, munkák

  • Álláshirdetések készítése, kezelése (különböző hirdetési és social media felületeken)
  • HR adatbázis kezelése, naprakészen tartása
  • Jelentkezők telefonos előszűrése, tájékoztatása az adott pozíciókról
  • Csoportos tájékoztatók megtartása
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Partnerekkel való kapcsolattartás német nyelven
  • Német nyelvi tesztek elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtési és munkaügyi osztállyal be és kilépő munkavállalók kapcsán

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Eredmény- és sikerorientált személyiség

  • HR területen szerzett  munkatapasztalat
  • Kommunikáció angol nyelven szóban és írásban
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Korábbi, életvitelszerű tartózkodás német nyelvterületen
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Ösztönző rendszer
  • Folyamatos belsős képzések
  • Kényelmes, könnyen megközelíthető munkahely
  • Mobiltelefon és laptop

  • A jelentkezés gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat, Toborzás, Kiválasztás, Humán erőforrás, HR generalista, Specialista
Szükséges nyelvtudás
Német – Felsőfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola, Főiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég