Promóter

Promóter

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat CSEPELI csapatának tagja lenni?

Exkluzív plazmacenterünkbe keresünk

PROMÓTER

munkakörbe új munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Elvégzed a szóróanyagok terjesztését,
  • hostessként részt veszel a belső és külső helyszínes rendezvények lebonyolításában,
  • támogatod a marketing asszisztens munkáját,
  • aktívan részt veszel centerünk népszerűsítésében.

Az álláshoz tartozó elvárások

MI SZÜKSÉGES AHHOZ, HOGY A CSAPATUNK TAGJA LEGYÉL?
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • kiváló a kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képességed,
  • az emberek megszólítása nem jelent gondot számodra,
  • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is megállod a helyed,
  • pozitív kisugárzás és dinamizmus jellemez,
  • nem okoz problémát számodra a szombati vagy délelőttől délután 7-ig tartó munkavégzés.

ELőnyt jelent SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:
  • van hasonló területen szerzett munkatapasztalatod,
  • van B kategóriás jogosítványod, gépjárművezetői tapasztalatod,
  • rendelkezel saját gépkocsival.

Amit kínálunk

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést,
  • kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk,
  • biztosítjuk számodra a feladataid megfelelő ellátásához szükséges oktatásokat.

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület, Csepel

Jelentkezési határidő

2024.01.19

Marketing / Reklám / Média / PR, Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési munkatárs
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Szakiskola / Szakmunkás képző, Általános iskola, Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató