ROBOT PROGRAMOZÓ

Főbb feladatok, munkák

  • Ipari és kollaboratív robotok teljes körű programozását fogod elvégezni.
  • Együttműködsz a projektekben résztvevő tervezőkkel.
  • Robotszimulációkat készítesz.
  • Teszteled a robotok működését, részt veszel a telepítésükben, támogatod a berendezések összeszerelését.
  • Távoli támogatással elvégzed a hibaelhárításokat.
  • Sales támogatás, demók készítése, tesztelése.
  • Részt veszel a belföldi és külföldi kiküldetéseken lévő géptelepítéseken és átadásokon.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel KUKA/FANUC/DENSO/ABB/Stäubli robotok programozásában, tervezésében, beüzemelésében és felmerülő hibák elhárításában.
  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy Technikus végzettséggel rendelkezel.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt.

  • Robot szimulációs programok ismerete.

Amit kínálunk

  • Bejárási támogatást biztosítanak.
  • A kiküldetésekhez vállalati kulcsos autót biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Gyümölcsnap: hetente 2 alkalommal, friss idénygyümölcsök, amiből a dolgozók egész héten fogyaszthatnak.
  • Helyi vendéglátó egységekből kedvezményes menü rendelés kiszállítással.
  • Éves programok: Családinap, Csapatépítő tréningek, Mikulásünnepség, karácsonyi rendezvény és csomag.
  • Év végi bónusz lehetőséget nyújtanak.
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítanak konditeremben.
  • Home Office lehetőséget biztosítanak.
Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával a lenti gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.23

Állás, munka területe(i)
Programozó, Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Főiskola, Egyetem
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég