Röntgenasszisztens

Építsük együtt a jövődet!

Ha számodra fontos, hogy egy megbízható, stabil munkahelyed legyen, ahol hosszútávú munkalehetőség és egy családias, befogadó csapat vár, akkor itt a helyed.

Főbb feladatok, munkák

Röntgenasszisztens pozícióba keressük új munkatársunk, aki a megnövekedett betegforgalomban segít az alábbi tevékenységek elvégzésével:
  • röntgen vizsgálatok elvégzése,
  • vizsgáló berendezés kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

Amennyiben ezek a feladatok tetszenek és rendelkezel:
  • szakirányú végzettséggel,
  • érvényes működési engedéllyel,
  • oltási könyvvel,
  • legalább egy év tapasztalattal,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, valamint

jellemző Rád:
  • az önállóság,
  • a jó kommunikációs készség és
  • a megbízhatóság és a precíz munkavégzés, akkor
küldd el fényképes önéletrajzodat! Külön előny, ha alapfokon beszélsz angolul, illetve van mozgásszervi (ortopédiai/traumatológiai) területen szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

Mire számíthatsz, ha együtt dolgozunk? A befogadó, családias csapat mellett:
  • modern munkakörnyezetre,
  • egyedileg meghatározott, a bértáblára épülő alapbérre,
  • bejárási támogatásra,
  • fél év munkaviszony után 13. havi juttatásra.
Küldd el jelentkezésedet és találd meg velünk a számításaidat.

Munkavégzés helye

Budapest I. Kerület, I. kerület, Hegyalja út

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Szociális munkás, Orvoslátogató, Patikalátogató, Orvos, Mikrobiológus, Logopédus, Gyógyszerész, Egészségügyi szakember, Egészségügyi projektmenedzser, Egészségügyi asszisztens, Egészségügy / Szociális ellátás, ápolási asszisztens
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Vállalkozói, Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Megbízási szerződés, Alkalmi munka, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató