Szakács

Szakács

Főbb feladatok, munkák

  • Az ételeket a vezető séf utasításainak megfelelően elkészíted.
  • Munkaterületedet tisztán tartod és felügyeled azt.
  • Eszközeidet rendeltetésszerűen használod és tisztán tartod őket.
  • A munkafolyamataidat képes vagy megszervezni.
  • A HACCP szabályokat betartod és betartatod.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakmunkás végzettséggel rendelkezel.
  • Szakács munkakörben van 1-2 éves tapasztalatod.
  • Nem jelent problémát a kétműszakos munkavégzés, illetve az, hogy adott esetben hétvégén vagy ünnepnapon kell dolgoznod.
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni.

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben, teljes bejelentéssel fogsz dolgozni.
  • Az alapbéreden felül bónuszban és SZÉP kártya juttatásban részesülsz.
  • Ha nem Budapestről jársz be, fizetjük a bérleted 86%-át.
  • Egy folyamatosan növekvő szállodalánc vagyunk, így adott a folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség!
  • Mindez nem elég? Róma, Varsó, Pozsony…? Könnyedén felfedezheted Európa több nagyvárosát is, hiszen évente két ingyenes éjszakát biztosítunk kollégáinknak!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.03

Állás, munka területe(i)
Szakács, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
10-25 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég