Számlázási Panasz- és Igénykezelő

Főbb feladatok, munkák

  • Adminisztráció
  • Hibariportok kezelése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel
  • Nyomozás, és panaszok jogosságának elbírálása
  • Számlázási hibák elhárítása (tarifaváltás, szolgáltatásaktiválás és törlés)
  • Forgalmi riportok lekérése
  • Forgalmi kalkulációk készítése EXCEL-ben
  • Jóváírások/terhelések rögzítése a számlázási rendszerben
  • Jóváírószámlák nyomtatása és postázása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jól tolerálod a monoton és adminisztratív feladatokat
  • Igényes vagy a saját munkádra és törekszel a kifogástalan minőségre
  • Szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni
  • Írásban és szóban is jól kommunikálsz, udvariasság, segítőkészség jellemez
  • Magabiztosan kezeled a MS Office alkalmazásokat (Outlook, Excel, Word, Access)
  • Ismered a MS Excel egyszerű függvényeit és a Pivot funkciót

Amit kínálunk

  • A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk.
  • Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs, Ügyintéző, Telekommunikációs asszisztens, Titkárnő, Telefonos ügyfélszolgálat, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Asszisztencia / Adminisztráció, Elektronika / Telekommunikáció, Szervező, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Recepciós
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató