Személy-és vagyonőr (Budapest)

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Főbb feladatok, munkák

  • vendégek fogadása
  • vendégkártya kiadása
  • épület-felügyeleti rendszerek használata
  • terület ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • vagyonőri végzettséget igazoló érvényes okmányok
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • feddhetetlen előélet

Amit kínálunk

  • a jogszabályoknak mindenben megfelelő törvényes foglalkoztatottság (fizetett szabadság, adókedvezmények, munkáltatói igazolás, stb.)
  • munkába járási támogatás
  • a munkabért minden hónapban bankszámlára utaljuk
  • az oktatásokat, a munkaruhát -és a belépéshez szükséges, illetve éves orvosi vizsgálatot biztosítjuk
  • Órabér: bruttó 2400 Ft/óra azaz nettó 1595 Ft/óra
  • Beosztás: nappal / éjszaka, 12 órás szolgálatok.
  • A++ munkakörnyezet az III. kerületben.
  • Előrelépés lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.13

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés
Cégméret
50-100 fő