Személy- és vagyonőr (Nyíregyháza)

Főállásban és egyszerűsített foglalkoztatásban egyaránt keresünk munkatársakat !
Munkarend: 12 óra

Főbb feladatok, munkák

  • személyforgalom be- és kiléptetése
  • tehergépjármű forgalom be- és kiléptetése
  • dokumentációk kezelése
  • rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása
  • járőrözés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • személy-és vagyonőri végzettség és kamarai tanúsítvány
  • gyakorlati tapasztalat személy-és vagyonőrként
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos fellépés
  • kiváló kommunikációs- és megfigyelőképesség
  • szívesen adsz tanácsot, segítesz másoknak
  • önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért

    Amit kínálunk

    • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
    • Minden hónapban hivatalosan kifizetjük: a munkabéredet, a pótlékokat.
    • Díjmentesen biztosítjuk számodra: téli-nyári formaruhát, magán célú jogi tanácsadást, a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket, éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.
    • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
    • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

    Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

    Jelentkezési határidő

    1970.01.01

    Állás, munka területe(i)
    Biztonsági őr, vagyonőr, portás, Szakmunka / fizikai munka
    Szükséges tapasztalat
    1-3 év szakmai tapasztalat
    Foglalkoztatás jellege
    Alkalmazotti jogviszony, Részmunkaidő, Teljes munkaidő
    Munkarend
    Beosztás szerinti munkarend
    Szükséges végzettség
    Általános iskola

    Hirdető típusa
    Közvetlen munkáltató