Személy- és vagyonőr (Tatabánya és Tata környéke)

Főállásban keresünk munkatársakat
Munkarend: 24/48 és 12 órás műszakok

Főbb feladatok, munkák

  • gépjármű forgalom be és kiléptetése
  • forgóvillás személyi ellenőrzés
  • az objektum működését biztosító rendszabályok betartása, betartatása
  • vagyonvédelmi jogszabályok betartatása
  • rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • személy-és vagyonőri végzettség és kamarai tanúsítvány
  • gyakorlati tapasztalat személy- és vagyonőrkén
  • magabiztos fellépés
  • kiváló kommunikációs- és megfigyelőképesség
  • szívesen adsz tanácsot, segítesz másoknak
  • önálló vagy és motivált, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért

    Amit kínálunk

    • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
    • Minden hónapban hivatalosan kifizetjük: a havi munkabéredet, a pótlékokat, a szabadságodat, a betegszabadságodat, táppénzedet.
    • Díjmentesen biztosítjuk számodra: téli-nyári formaruhát, élet- és balesetbiztosítást, magán célú jogi tanácsadást, a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.

    Munkavégzés helye

    Tatabánya és Tata környéke

    Jelentkezési határidő

    1970.01.01

    Állás, munka területe(i)
    Biztonsági őr, vagyonőr, portás, Szakmunka / fizikai munka
    Szükséges tapasztalat
    1-3 év szakmai tapasztalat
    Foglalkoztatás jellege
    Alkalmazotti jogviszony
    Munkarend
    Beosztás szerinti munkarend
    Szükséges végzettség
    Általános iskola

    Hirdető típusa
    Közvetlen munkáltató