Szennyvízmű kezelő és külső karbantartó

Főbb feladatok, munkák

  • A szennyvíztelep biztonságos és előírás szerinti működtetése
  • Megfelelő minőségű tisztított szennyvíz kibocsátás biztosítása az aktuális technológiai rendszer üzemeltetésével
  • Műszaknapló vezetése
  • A szennyvíztelepen felmerülő műszaki problémák gyors elhárítása
  • Ivóvízmű biztonságos és előírás szerinti működtetése
  • Az ivóvízműben felmerülő műszaki problémák gyors elhárítása
  • A szennyvíz és ivóvíz mintavételezésekben való részvétel
  • A gyár területén lévő zöld területek folyamatos karbantartása
  • A gyár területén képződő hulladékok előírásszerű elhelyezése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakmunkákban való jártasság (festés, burkolás, kőműves)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Jó fizikai állóképesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízható személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Precizitás, pontosság
  • Kulturált megjelenés

  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely változó kihívásokkal
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
  • Modern munkakörnyezet
  • Összeszokott, jó csapat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Karbantartó
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Több műszak
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző

Hirdető típusa
Közvetítő cég