Szerkesztőségi csoportvezető

Főbb feladatok, munkák

  • A napi adatbeviteli folyamatokban való részvétel, minőséggel és jogtisztasággal kapcsolatos ellenőrzési feladatok elvégzése
  • A szerkesztőségi csapat támogatása, vezetése
  • A szerkesztőség kapacitásának feltérképezése, tervezése, előre tervezése
  • A tartalomgyártás, adatrögzítés folyamatának csapat szintű menedzselése, a gyártás felügyelete, folyó ügyek intézése
  • Az anyacég krakkói szerkesztőségével való kapcsolattartás
  • Hazai TV társaságok szerkesztőségeivel, hazai mozikkal, filmforgalmazókkal való kapcsolattartás
  • Napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • Ügyfél meetingeken -magyar és angol nyelvű- tartalmi kérdések képviselete
  • A kollégák egyéni értékelése, visszacsatolásokkal, a vezetőség felé riportokkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Adatokkal, adatbázisokkal való munkában jártasság
  • Precizitás, monotonitás tűrő képesség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Proaktív, pozitív személyiség
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek: MS Office alkalmazások (Word, Excel) haladó szintű használata

  • Kisebb csapatban szerzett, 1-2 éves project manager-i, csapatvezetői tapasztalat
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • Hibrid és távoli munkavégzésben dolgozó csapatban szerzett tapasztalat
  • Televíziós műsorok, mozifilmek iránti érdeklődés, streaming platformok -HBO Max, Netflix, RTL+, TV2 Play, stb.- ismerete és használata

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező TV adat gyártó cég, 32 éves múlttal az Európai piacon
  • Cégcsoporton belül fontos, sokszínű pozíció
  • Modern iroda, jó megközelíthetőség
  • Kis létszámú, agilis csapat
  • Rugalmas (hibrid) munkavégzés

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéltrajzát, valamint nettó fizetési igényét.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Marketing / Reklám / Média / PR, Adminisztratív vezető, Asszisztencia / Adminisztráció, Adászerkesztő
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég