Szerszámkarbantartó

A CSABAcast Könnyűfémöntöde Kft. Magyarország egyik a prémium kategóriás autóipari beszállítója, ahol egyszerre van jelen a magas technikai színvonal, az innováció és az együtt gondolkodás.
Fő tevékenysége a nyomásos alumínium öntvények előállítása, felületkezelése, megmunkálása és szerelése.
Története már a II. világháború idejére visszanyúlik, ugyanis egykori elődjét ekkor alapították, és a háborúból származó alumínium hulladékok feldolgozására szakosodott!

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak, ez a mai világban elengedhetetlen, hiszen a technológiával fejlődnünk kell.

Apcon a 21-es főút mellett található új telephelyünkön, színvonalas, modern termelőcsarnokban és irodaházban dolgozunk, ami személyautóval is és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.

Jelenleg a szerszámkészítő/karbantartó csapat bővülése céljából keresünk ügyes kezű, megfelelő szaktudású szerszámkarbantartó munkatársat, aki nem ijed meg az automatikától, gyorsan elhárítja a hibákat, de akár egy új ötlet miatt képes új szerszámot is készíteni

Főbb feladatok, munkák

  • Aluminium nyomásos öntőszerszámok karbantartása, javítása
  • Stancoló, sorjázó szerszámok karbantartása, javítása
  • Megmunkáló készülékek szerelése, karbantartása, javítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy géplakatos végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Szerszámkészítő végzettség

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • nettó 400 000 Ft/ év cafeteria
  • törzsgárda anyagi elismerés már 3 év után
  • utazási költségtérítés
  • minőségi bónusz

Munkavégzés helye

Apc, Ipari park 1.

Jelentkezési határidő

2023.08.31

Autószerelő, Szakmunka / fizikai munka, Szerszámkészítő, Technikus
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
3 műszak
Cégméret
250-500 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szabadidő
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató