Szerszámkészítő

FÉM-MŰVEK KISBÉR Kft.

32 éve jelen vagyunk kiváló minőségű termékeinkkel a motorházöntvények, forgórészek, keretes ventillátorházak piacán.

Kisbéri gyárunkban ezen termékek igényes alumínium öntészete, megmunkálása folyik.

Főbb feladatok, munkák

  • Nyomásos alumínium öntőszerszámok (új és meglévő) komplett szerelése, javítása, - karbantartása, - felújítása.
  • Szerszámok előkészítése
  • Szerszámok állapotának ellenőrzésének elvégzése
  • Köszörülés, marás, esztergálás (nem teljesen kötött a pozícióhoz)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Fémipari / szerszámkészítői szakmai végzettség
  • Feladatorientált, szorgalmas, terhelhető személyiség
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek

  • Szakmai tapasztalat (egyéb más forgácsolási technológiák ismeretek)
  • Emelőgépkezelői, - és targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Cafeteria, (SZÉP kártya)
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Kisbér, Béke utca 22

Jelentkezési határidő

2024.02.06

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Szerszámkészítő
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
2 műszak
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
100-250 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató