SZERVÍZTECHNIKUS

ADOK Kereskedelmi és Szolgáltató Kft

30 éve működő, magyar tulajdonú, német csomagolástechnikai berendezéseket forgalmazó cégünk

szervíztechnikus

munkatársat keres budaörsi irodájába.

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagolástechnikai gépek javítása, beüzemelése, szerződés szerinti karbantartása
  • Műszaki tanácsadás, támogatás
  • Gyakori külföldi munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Elektronikai, mechanikai középfokú végzettség
  • Kitűnő felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki érzék, jó problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, utazási készség
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Önállóság, fejlődési hajlandóság, elhivatottság, megbízhatóság, csapatmunkára való alkalmasság
  • Adminisztrációs munkák pontos végzése

    Amit kínálunk

    • Felelősségteljes, változatos és önálló munka
    • Betanítási program
    • Rendszeres külföldi továbbképzések
    • Dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés
    • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
    • Laptop, mobiltelefon, céges autó
    • Nyelvismeret fejlesztési lehetőség

    Munkavégzés helye

    Országos

    Jelentkezési határidő

    2024.03.28

    Állás, munka területe(i)
    Technikus, Szerelő, Szakmunka / fizikai munka
    Szükséges tapasztalat
    1-3 év szakmai tapasztalat
    Foglalkoztatás jellege
    Alkalmazotti jogviszony
    Munkarend
    Beosztás szerinti munkarend
    Szakközépiskola / Technikum, Szakiskola / Szakmunkás képző, Középiskola

    Hirdető típusa
    Közvetlen munkáltató