Takarítási irányítóvezető

Főbb feladatok, munkák

  • 10-15 létesítmény takarítási tevékenységének koordinálása, felügyelete
  • Takarítók (40 fő) irányítása, ellenőrzése
  • Munkafolyamatok kialakítása, irányítása és ellenőrzése
  • Minőségellenőrzés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A költségvetési keretek betartása, figyelemmel kísérése
  • Rendelések (higiéniai termékek, szükséges anyagok) beszerzése
  • Új takarítók keresése, interjúztatás
  • Takarítók beosztásának elkészítése, változások nyomon követése, azokra való reagálás
  • Szabadságok tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • A tisztítás-technológia és higiéniai szabályok alapos ismerete
  • 1-3 év munkatapasztalat csoportvezető munkakörben
  • Udvarias és egyben határozott fellépés
  • Bonyolult helyzetek ötletes megoldása
  • Vezetői készség a munkatársakkal való együttműködésben
  • Odafigyelés a munkakapcsolatokban
  • Folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office, Excel ismeret

  • A tisztítás-technológia területén szerzett képesítés
  • Takarításban vagy takarítási irányítóvezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A teljesítményt elismerő, versenyképes jövedelem
  • A szakmai tudás és képességek folyamatos bővítésének a lehetősége
  • Támogatás a csapatba és a munkába történő beilleszkedésben
  • A feladatok függvényben home office munkavégzés lehetősége
  • Empatikus, segítőkész munkatársak
  • Budapesten kívüli lakóhely esetén napi munkába járás és hazautazás 100 %-os költségtérítése
  • 12 alkalmas 50 %-os utazási kedvezmény
  • Szemüvegvásárlási támogatás
  • Munkaidő H– Cs 08.00 – 16.30, P 08.00 – 14.00

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bruttó fizetési igényének megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Részlegvezető, Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Takarító, takarítónő
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég