Tanulmányi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák

  • hallgatók teljes körű tanulmányi adminisztrációja és tájékoztatása személyesen, telefonon, valamint elektronikus úton
  • Felsőoktatási Információs Rendszerhez kapcsolódó hibák javítása
  • hallgatói életút elektronikus tanulmányi rendszerekben naprakész vezetése, felülvizsgálata, adattisztítása
  • igazolások, törzslapok, kreditigazolások, statisztikák készítése, tanulmányi eredmények nyilvántartása, tanügyi nyilvántartások kezelése jogviszonyban lévő és jogviszonnyal már nem rendelkező hallgatók esetén
  • hallgatói kérelmek kezelése, döntéshozatalt megelőző előkészítése, határozatok elkészítése, rögzítése
  • diákigazolvány igénylésének koordinálása, átadása, érvényesítő matrica kiadása, ideiglenes igazolvány kiállítása
  • munkájával összefüggésben kapcsolattartás az Egyetem más szervezeti egységeivel, karokkal, valamint külső szervezetekkel
  • rendezvényeken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség, érettségi
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat

  • felsőfokú végzettség
  • NEPTUN program felhasználói ismerete
  • felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • az intézmény ismerete

Amit kínálunk

  • az oktatás ciklikusságából és a folyamatos fejlődés iránti igényből adódóan változatos munkakör
  • fókuszban tartjuk a folyamatos szakmai és humán fejlesztést
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre külső és belső képzések, valamint munkaidő-kedvezmény formájában is
  • kedvező mobil flotta belépési lehetőség egy év munkaviszony eltelte után
  • kedvezményes tanulási lehetőség az egyetem képzésein
  • Egyetemünk a munka törvénykönyvének hatálya alá tartozik, így munkaviszony keretében történő foglalkoztatást ajánlunk
  • béreink piaci szinten versenyképesek, amely mellé kiegészítő juttatásokat biztosítunk
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre képzés és munkaidő-kedvezmény keretében
  • bízunk kollégáinkban, így a munkakörben önálló munkavégzés lehetséges, számítunk a felelősségteljes hozzáállásra
  • megbecsüljük kollégáinkat, Egyetemünk biztos anyagi hátteret nyújt

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.09

Oktatás / Képzés, Oktatásszervező, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég