Tartalomszerkesztő

Főbb feladatok, munkák

Feladataid közé tartozik majd:
  • cikkek, hírek írása
  • Facebook oldal szerkesztése, hirdetéskezelés
  • podcast csatorna (Youtube platformon) indítása, szerkesztése és hirdetéskezelés
  • hírlevelek szerkesztése
  • meglévő honlap tartalom szűk fókuszú, logikus szélesítése vagyonkezelés, vagyonosodás stb. témakörben
  • évente egy alkalommal private banking szolgáltatói piackutatás, felmérés végzése
  • interjúk készítése a témához kapcsolódó személyekkel
  • a szöveges tartalmak illusztrálása fotókkal
  • idegen (elsősorban angol) nyelvű anyagok átdolgozása magyar nyelvre

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha
  • otthonosan mozogsz a pénzügyek, bankok, private banking szolgáltatók, vagyonkezelés, alap-és portfóliókezelés világában
  • tudod, mitől lesz egy tartalom értékes és érdekes a private banking célcsoportnak
  • kifogástalan a helyesírásod, a stílusod; igényes vagy önmagaddal és környezeteddel szemben is
  • rendszeresen használod a közösségi média platformokat és azok hirdetéskezelőit
  • jól beszélsz angolul, könnyedén fordítasz angol szöveget magyarra
  • könnyen teremtesz kapcsolatokat, jól kommunikálsz, megnyerő, magabiztos, önálló és hiteles személyiség vagy
  • átlagon felüli a munkabírásod

  • újságírói, vagy szövegírói tapasztalat
  • marketing orientált szemléletmód
  • számlaképesség

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás,
  • távmunkában végezhető,
  • személyes találkozók online megbeszélés formájában is lebonyolíthatóak,
  • feladatorientált bérezés.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Állás, munka területe(i)
Marketing / Reklám / Média / PR, Online marketing
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Részmunkaidő, Távmunka, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola, Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég