Távértékesítési univerzális tanácsadó

Ha szeretnél Magyarország egyik vezető pénzintézeténél, fiatalos, jó hangulatú csapatban,

komoly és felelősségteljes munkát végezni, tedd próbára magad nálunk!

Főbb feladatok, munkák

  • kapcsolattartás lakossági ügyfelekkel különböző elektronikus (telefon, mail, videokonferencia stb.) csatornákon keresztül, hosszú távú együttműködés kialakítására törekedve
  • hitel-, befektetési, biztosítási és KKV termékek értékesítése a Bank ügyfelei részére
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása, a Bank termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatos információnyújtás
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • sikerorientált vagy, az motivál, ha segíthetsz másokon
  • képes vagy önállóan dolgozni, emellett igazi csapatjátékos is vagy
  • határozott, asszertív a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • gondolkodásod az információk gyors értelmezése, és feldolgozása jellemzi
  • elektronikus csatornákon keresztül (telefon, e-mail, videokonferencia) is meggyőző a tárgyalástechnikád
  • gondolkodásod értékesítési szemlélet, kezdeményezőkészség jellemzi
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • távkommunikációs alkalmazásokat (video hívás, chat programok, közösségi média stb.) ismered, magabiztosan használod
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • pontos és precíz vagy
  • sikerorientált a hozzáállásod
  • segítőkész személyiség jellemez

  • banki területen szerzett tanácsadói tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.01.10

Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Bankpénztáros, Befektetési tanácsadó, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő, Biztosítási ügynök, Bróker, Hitelspecialista, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Pályázatíró, Recepciós, Szakmai asszisztens, Szervező, Titkárnő, Titkárnő, Titkár, Ügyintéző
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Toborzó iroda