Telefonos értékesítő munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • Kimenő hívások indítása meglévő vállalati adatbázisok alapján, új ügyfelek megkeresése vállalati listákból (Nálunk nem szükséges saját listából dolgoznod).
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, a számukra legmegfelelőbb termékek értékesítése, keresztértékesítés.
  • Szükséges képzéseken való részvétel, az ott megszerzett tudás folyamatos frissítése, fejlesztése.
  • Hívásokhoz kapcsolódó egyéb adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül.
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod.
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel.

  • Értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal.
  • Legalább érettségivel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Dolgozhatsz teljes- vagy részmunkaidőben.
  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz,  de akár otthonról is.
  • Alapbéreden felül teljesítményarányos ösztönzésben részesülsz + Választható cafeteria-t biztosítunk.
  • Értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal honorálunk a teljesítményedet is figyelembe véve.
  • Szakmai továbbképzéssel, tanfolyammal támogatjuk fejlődésedet (további szakmai képzések, kommunikációs és soft skill tréningek, nyelvtanulás támogatása).

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.19

Állás, munka területe(i)
Telefonos értékesítő, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Részmunkaidő, Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Általános iskola, Középiskola
Cégméret
10-25 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég