Termékmenedzser/ Termékfelelős munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • Vevői árajánlatok készítése
  • Vevői kérdések megválaszolása
  • Leányvállalatokkal való napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Vevői aktivitások kidolgozása, végrehajtása
  • Szállítókkal való napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Új lehetséges márkák, szállítók felkutatása
  • Szállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel
  • Termékválaszték folyamatos bővítése, elemzése, felülvizsgálata
  • Termékek árazásában való részvétel
  • Terméktréningek, oktatások szervezése
  • Hírlevelek, akció javaslatok kidolgozása
  • Kiadványok összeállításában való közreműködés
  • Piac- és versenytárs elemzés
  • Új vevők elérésében való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt! Erre napi szinten szükséged lesz!
  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezz.
  • Középfokú végzettség.
  • Szeress napi szinten bejárni az irodába, mert mi hétfőtől péntekig együtt vagyunk az irodában.
  • Magabiztos, erős MS Office ismeret (Excel, Word, Power Point).
  • Határozott, magabiztos fellépés.
  • Kreatív, proaktív személyiség.
  • Jó kapcsolatteremtő képesség.
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése, döntésképesség.
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása.
  • Ügyfél- és eredményorientáltság.

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • egy kreatív, pörgős csapat tagja leszel
  • változatos feladatokat nyújtunk Neked, kiélheted a kreativitásod
  • széleskörű béren kívüli juttatást is nyújtunk Neked
  • egy kis ízelítő az elmúlt időszakokból: cafeteria csomag, gyümölcsnapok, egészségvizsgálatok, fagyi nap, csapatépítők, street food nap, évindító party, közös rétes napok, kürtőskalács nap, Mikulás nap, téli hónapokban vitamin napok és még sok minden egyéb szuper dolog vár Rád, ha csatlakozol hozzánk :)
  • ingyenes privát autóbuszjárat Újpest-Városkaputól (mindössze 15 perc a menetideje)
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, ahol nem állunk a személyes fejlődésed útjába, sőt támogatjuk karrier céljaid
  • óvjuk a környezetünket (csökkentjük a műanyag hulladék mennyiségét, szelektíven gyűjtjük a szemetet stb.)
  • a belső tereink levegőminőségét professzionális légtisztítókkal óvjuk, minden helyiségben rendelkezésre áll fertőtlenítési lehetőség
  • alapítványi főtámogatóként támogatjuk a rászoruló gyermekeket
  • nem utolsó sorban azért, mert mi tudjuk, hogy a sikerünk Neked (is) köszönhetjük

  • Ha megdobbantotta a szíved a fent leírt gondolatsor és csatlakoznál hozzánk, fizetési igényeddel ellátott jelentkezési anyagodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Projektmenedzser, Márka- és Termékmenedzser, Marketing / Reklám / Média / PR, Brand menedzser, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég