Termelés-előkészítő mérnök

Főbb feladatok, munkák

  • Gyárthatósági elemzések elkészítése
  • Darabjegyzékek készítése, módosítása SAP rendszerben
  • Normaidő meghatározása, karbantartása
  • Gyártási dokumentáció fordítása, összeállítása és kezelése
  • Gyártási segédeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Együttműködés a termelésben és értékesítésben érintett részlegekkel
  • Termékeket érintő változtatási utasítások feldolgozása, bevezetése
  • Anyacégtől áttelepített termékek bemintázásának és szériagyártásába adásának, bevezetésének támogatása
  • Termelési problémák nyomon követése és megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • MS Office magabiztos (felhasználói) ismeretek
  • Jó rajzolvasási és szerkesztési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó, analitikus és döntéshozói képesség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Catia v5 vagy Inventor program magabiztos használata

  • Gépgyártás-technológiában vagy kis sorozatú gyártásban előkészítői területen szerezett tapasztalat
  • Folyamatmérnöki, projektmenedzsment-ismeretek
  • SAP és AutoCad felhasználói ismeret
  • Német nyelvismeret
  • Gumi-, műanyagipari szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Széleskörű juttatási rendszer
A fényképes önéletrajzokat  magyar és a kiírás szerint angol nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.16

Mérnök / Műszaki, Termelésért felelős mérnök, Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég