Termelési adminisztrátor

Kecskeméttől 30 percre Tiszaalpáron a Matic Kft. munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • gyártási folyamatok ellenőrzése, irányítása, nyomon követése
  • belső és külső szállítólevél készítés
  • ERP rendszerben történő művelet lejelentés
  • vevői igények érvényesítése az áruk összekészítése során
  • vevői kapcsolattartás szóban és írásban
  • késztermékek gyártási folyamatainak lezárása, lejelentése és a nyitott gyártások lezárása
  • félkész termékek gyártásának nyomon követése, gyártási területekkel történő napi kapcsolattartás, gyártási sorrend kialakítása
  • kooperációs folyamatokra kiküldött termékek nyomon követése
  • új gyártások indításánál ellenőrzi a fizikális készlet rendelkezésre állását, határidőt egyeztet a beszerzéssel, gyártással
  • a termelési csoportoknak biztosítja a félkész termékeket, gyártási határidőt egyeztet, majd a megbeszélt idő elteltével továbbítja a félkész terméket a következő területnek
  • vállalatirányítási rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 1 műszakos munkarendben történő munkavégzés
  • középfokú végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • műszaki rajz olvasási készség
  • targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • munkába járás támogatása
  • stabil, jó hangulatú fiatalos munkahely
  • versenyképes jöveledem
  • béren kívüli juttatások (havi bónusz, éves bónusz, cafeteria)
  • csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Tiszaalpár , Tiszaalpár, Alkotmány u. 7. 6066

Jelentkezési határidő

2023.09.28

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés, Termeléstervező/Gyártástervező
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
100-250 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató