Termelési munkatárs

Scepter Tatabánya Kft.

Tatabányai székhelyű, alumínium hulladékok újra olvasztásával foglalkozó amerikai tulajdonú cég teljes munkaidőben munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Eleged van a szalag melletti munkából és a kötött, dudaszóra történő szünetekből?
  • Szeretnél gyárunkon belül több résztevékenységet megtanulni, s nem egy munkafolyamatnál leragadni?
  • Érdekel egy olyan iparágban működő cég tevékenysége, melynek szakmai alapjait már nem a tankönyvekből oktatják?
  • Vagy csak egyszerűen váltanál? Akkor Nálunk a helyed!

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Rendelkezel targoncavezetői /vezetőüléses - 3324/ jogosítvánnyal
  • Rugalmas vagy, tudsz alkalmazkodni embertársaidhoz
  • Munkád pontos, precíz, a technológiai utasításokat tudod és képes is vagy betartani
  • Vállalod a 12 órás, folyamatos munkarendet (minden második hétvége szabad)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Havi bónusz rendszer
  • Munkavállalói ajánló rendszer
  • Cafeteria
  • Medicover – egészségügyi szolgáltatás

Munkavégzés helye

Tatabánya, Alugyári út 1

Jelentkezési határidő

2023.12.21

Betanított / Fizikai / Segédmunka, Betanított munka, Anyagmozgatás, rakodás, Gépkezelő, Egyéb fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
2 műszak
Szükséges végzettség
Általános iskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató