Ügyfélkoordinátor

Ügyfélkoordinátor – Budapest I. kerület

Képzeld el, hogy orvoshoz kell menned egy olyan helyre, ahol még nem jártál. Ugye milyen jó, ha ilyenkor egy kedves, türelmes ember segít neked? Ha pusztán a személyiségétől már Te is megnyugodtál?

Olyan ember, aki mind megjelenésével, mind hanghordozásával, mind a beszédstílusával azt sugározza, jó helyre jöttél, vigyázunk Rád. Ugyanakkor kellően határozott, gyors és pontosan tudja, mit, mikor és hogyan kell csinálni, ezáltal csökkenti a várakozással töltött idődet.

Te is ilyen embernek érzed magad?

Akkor lehet, hogy egymást keressük, mert ügyfélkoordinátoraink így fogadják a betegeket és segítenek nekik az eligazodásban, adminisztrációban.

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyfélkoordinátorként egyszerre segítesz a hozzánk érkező betegeknek és az ellátást végző orvosoknak is. Csapatunkban Te kezeled majd az előjegyzéseket, te fogadod a hozzánk érkezőket és segítesz abban, hogy az adminisztráció pontos, ám mégis gördülékeny legyen.
  • Segítesz eligazodni a betegeknek, hogy az itt töltött idejük komfortosabb legyen.
  • Amikor pedig távoznak, akkor a Te feladatod lesz a számla kiállítása, a pénzkezelés, valamint, ha szükséges, a következő időpont egyeztetése.

Az álláshoz tartozó elvárások

Úgy érzed ez a Neked való hely,
  • középfokú végzettséged van és társalgási szinten beszélsz angolul?
  • Esetleg egészségügyi végzettséggel/tapasztalattal is rendelkezel?
Küldd el fényképes önéletrajzodat és találd meg velünk a számításaidat!

Amit kínálunk

  • Itt fejlesztheted a kommunikációs és empatikus készségeid. Megismerheted egy komplex ügyfélkezelési rendszer működtetését és a legkülönbözőbb emberekkel találkozhatsz.
  • Emellett minden hónapban mindössze átlagosan15 napot kell dolgoznod, amit a 12 órás beosztással érünk el. Ez a zökkenőmentes működés miatt szükséges.
  • A csapat, ami vár barátságos, összetartó és támogató.
  • Az alapfizetés mellett 13. havi fizetést, utazási támogatást és magán egészségügyi biztosítást is adunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.07

Állás, munka területe(i)
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Alkalmazotti jogviszony, Megbízási szerződés, Teljes munkaidő, Vállalkozói
Munkarend
12/48 órás műszak
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató