Ügyfélszolgálati/adminisztrációs munkatárs

Neked ajánljuk ezt a lehetőséget, ha rugalmasan tudod kezelni a változásokat,

illetve szívesen részese lennél új szolgáltatások/termékek bevezetésének.

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyfélhívások és a központi e-mail címekre beérkező elektronikus levelek megválaszolása.
  • Reklamáció-kezelés és problémamegoldás a vállalat ügyfelei részére, kapcsolódó információk összegyűjtése, rendszerezése és átadása
  • A beérkezett szerződések-, és megrendelések feldolgozása
  • Rendszerek teljes körű professzionális ismerete,
  • Alkalmazás tesztelés
  • Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munka aránya körülbelül 50-50%

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év telefonos ügyfélszolgálaton, call centerben szerzett tapasztalat
  • MsOffice alkalmazások (Outlook, Word, Excel) felhasználó szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Nyitottság az ügyfelekkel való munkához.
  • Kiváló kommunikációs készség, kedvesség, türelem.
  • Csapatszellem

  • gazdasági végzettség
  • angol középszintű nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Rendkívül családias hangulat
  • 100%-ban bejelentett, kiemelkedő juttatási csomag (Fix fizetés, teljesítményarányos bónusz, havi cafeteria, egyéb juttatás)
  • Szakmai fejlődés és folyamatos tanulási lehetőség
  • Munkavégzés 13.kerület, modern irodai környezetben
  • Munkaidő: H-Cs 8-17; P 8-15:20 (ebédszünet napi 40 perc)
  • Betanulási időszakot követő Home Office lehetőség
  A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat! Jelentkezésedben kérlek add meg mekkora bruttó havi juttatási csomaggal lennél igazán elégedett! (minden elérhető juttatási elemet együtt számolva)

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Ügyintéző, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs, Titkárnő, Telefonos ügyfélszolgálat, Adminisztrátor, Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Adatrögzítő, Menedzser asszisztens, Recepciós, Szervező, Adminisztratív vezető
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató