Ügyfélszolgálati asszisztenst

Biopont Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

BIOÉLELMISZER-GYÁRTÓ ÉS FORGALMAZÓ CÉGÜNKHÖZ

KERESÜNK

A Biopont Kft. Magyarország piacvezető bioélelmiszer gyártó és forgalmazó vállalata, mely
több évtizede meghatározó szereplője a piacnak. Cégünk egy igazán stabil, és folyamatosan
fejlődő vállalat, ahol az emberi értékeket és a valódi sikereket ténylegesen megbecsüljük.
Ha szeretsz és tudsz hatékonyan kommunikálni és szívesen adminisztrálsz, szívesen
dolgozol egy lendületes csapatban, akkor kereskedelmi kollektívánkban a helyed!

Főbb feladatok, munkák

- Rendelések, visszáruk, jóváírások kezelése és áruminták kiírása - Partnerek tájékoztatása - Rendelések visszaigazolása - Ügyfelek megkeresésének fogadása, intézése - Forgalmi jelentések készítése - Kiszállítások leegyeztetése partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

- minimum középfokú iskolai végzettséggel - 2 éves releváns szakmai tapasztalattal - MS Word, Excel felhasználói szintű ismeretével - nagyfokú precizitással - nagyfokú monotonitás tűrő képességgel - makulátlan helyesírással, külalakkal

- tárgyalóképes angol nyelvtudás - B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Jó hangulatú és támogató csapatban dolgozhatsz. - Biztosítjuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget. - Folyamatosan fejlődő, új technológiákkal dolgozhatsz. - Iskolakezdési támogatás - Szemüvegvásárlás támogatás - Szuper kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből - Év végi prémium a cég teljesítményétől függően - Munkába járás támogatása - Csapatépítő programok, vállalati rendezvények   Munkabér: - A béred függ a pozícióhoz releváns tapasztalatodtól, képességeidtől, készségeidtől.   Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzodat és kézzel írt motivációs leveled az allas@biopont.com e-mail címre várjuk. Kérlek, vedd figyelembe, hogy amennyiben két héten belül nem keresünk telefonon, a kiválasztási folyamatot mással folytatjuk.

Munkavégzés helye

Ercsi

Jelentkezési határidő

2024.04.23

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató