Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • beérkező ügyfélhívások gyors, hatékony kezelése, kimenő ügyfélhívások intézése
  • lakossági ügyfelek szakszerű tájékoztatása az ügyfélelégedettség biztosítása mellett
  • napi adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • telefonos ügyfélszolgálaton, call centerben szerzett tapasztalat
  • Msoffice alkalmazások (Outlook, Word, Excel) felhasználó szintű ismerete
  • nyitottság az ügyfelekkel való munkához
  • kiváló kommunikációs készség, kedvesség, türelem

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • bejelentett, fix fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • világos, légkondicionált iroda, családias hangulat
  • fix munkaidő hétköznapokon

  • Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.17

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég