Ügyfélszolgálati Ügyintéző

Főbb feladatok, munkák

  • a központi ügyfélszolgálatra beérkező, elsősorban a nemzetközi küldeményekkel kapcsolatos telefonos megkeresések kezelése
  • megrendelések ügyfélszolgálaton történő felvétele
  • szolgáltatásainkkal kapcsolatos teljeskörű telefonos vagy e-mailes információadás, problémakezelés
  • kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • vámkezelésekkel kapcsolatos megkeresések általános megválaszolása

Az álláshoz tartozó elvárások

  •  érettségi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

MIT ADUNK EZÉRT CSERÉBE
  • Hétfőtől-péntekig dolgozunk, így a hétvégét pihenésre tudod fordítani
  • Cafeteria juttatást (próbaidőt követően visszamenőleg is)
  • Étkezési támogatást
  • Negyedéves bónuszt (próbaidő lejárta után)
  • Generali élet- és balesetbiztosítást
  • Kedvezményes AYCM sportkártyát
  • Otthoni munkavégzést 50%-ban
  • Valamint természetesen a karrierépítés lehetőségét egy folyamatosan prosperáló logisztikai nagyvállalatban

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Szükséges nyelvtudás
Angol – Alapfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég