Üzleti elemző (Business Analyst)

UBM Trade Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az UBM cégcsoport (UBM TRADE Zrt.), a magyar gabona- és takarmánypiac egyik
meghatározó szereplője, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Üzleti elemző (Business Analyst), munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • Kapcsolattartás az informatikai rendszer(eke)t használó üzleti területekkel;
  • Kapcsolattartás az informatikai rendszer(ek) vagy annak egyes elemeinek szállítóival;
  • Az üzleti környezet és az igények megismerése, támogatása riportok kidolgozásával;
  • Konzultáció útján a témafelelősök, kulcsfelhasználók igényeinek dokumentálása, specifikálása;
  • Új, illetve meglévő üzleti folyamatok, kialakult munkamódszerek felmérése;
  • Specifikációk készítése a fejlesztők / alvállalkozók részére;
  • Fejlesztési folyamatok menedzselése;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági irányú felsőfokú végzettség;
  • Átfogó IT ismeretek;
  • Excel, SQL és adatbázis tapasztalat;
  • ERP rendszerek ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség;

  • IFS ERP ismerete;
  • Projekt menedzsment tapasztalat;
  • Pénzügy, kereskedelmi területen üzleti folyamatok ismerete, elemzésükben szerzett tapasztalat;
  • ismered a REST API működési logikáját;
  • Webservice-ek ismerete, tesztelése, SoapUI használata;
  • Angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria (próbaidő után);
  • Változatos feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Innovatív cégkultúra;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Családbarát munkahely;
  • Céges telefon és laptop;
  • Bejárás támogatása;

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár

Jelentkezési határidő

2024.01.05

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Számlázó, Pénztáros, Közigazgatás / Államigazgatás, Számviteli munkatárs, Ügyféltámogatás, Adminisztráció, Üzleti támogató központok, Könyvelő segéd, Bérszámfejtő, Csoportvezető, Könyvelő, Főkönyvelő, Kontroller
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Biztosított eszközök

Juttatások
Home office támogatás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató