Üzletkötő, értékesítő, áruszállító

Miskolci székhelyű vállalatunk az egészségügyi szakma ellátásával foglalkozik.

Humán és állatgyógyászati rendelőket szolgáljuk ki mindenféle termékkel.

Vevőink zömében Miskolc környékére, a megyére korlátozódik.

Főbb feladatok, munkák

  • Az értékesítéshez keresünk olyan munkaerőt, akinek feladata lenne a az áruk kiszállítása,
  • Ügyfelek látogatása,
  • Árubeszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jó kommunikációs készség,
  • Megnyerő külső
  • Tehergépjármű vezetés
  • Érvényes jogosítvány

  • középfokú végzettség, érettségi,
  • kereskedelmi vagy egészségügyi végzettség, tapasztalat.
  • Tehergépjármű vezetői engedély, ADR; GKI vizsga!

Amit kínálunk

  • Bér: megegyezés szerint!
  • Jelentkezés esetén kérjük a bérigény megadását!
  • Könnyű rugalmas időbeosztás, kellemes légkör, jó vevőkör!

Munkavégzés helye

Miskolc, Fogarasi u. 1A

Jelentkezési határidő

2024.05.17

Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Betanított / Fizikai / Segédmunka, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges nyelvtudás
Magyar – Anyanyelv
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szakiskola / Szakmunkás képző, Szakközépiskola / Technikum, Középiskola
Cégméret
0-10 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató