Vagyonőr

Vagyonőr

A JUSTICE Security Kft. az az innovatív és megbízható vagyonvédelmi partner, amely célzott és hatékony megoldásai segítségével megnyugtató értékvédelmet biztosít Megbízói számára.

Csapatunkat bővíteni kívánjuk – Vagyonőr kollégákkal

Bérezés: Bruttó 2105 Ft /óra (Nettó ~ 1400)

Helyszín: Székesfehérvár drogéria üzlet

Főbb feladatok, munkák

  • A munkavégzés nagy részében kamera rendszeren keresztül kell figyelned az üzletteret, illetve időnként járőröznöd kell
  • A szolgálatellátás során meg kell akadályoznod, hogy megrendelőink árukészletéből lopjanak, fel kell figyelned az egyéb jogsértést elkövető gyanús személyekre, velük szemben, illetve rendkívüli események bekövetkezésekor szakszerű/jogszerű intézkedéseket végrehajtanod
  • Szakszerű munkavégzéseddel támogatnod kell az áruházban dolgozók munkáját
  • Részt kell venned a számodra előírt képzéseken és területvezetők által tartott

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Feddhetetlen előélettel
  • Magabiztos fellépéssel, és kiváló problémamegoldó képességgel
  • Számítógépes ismerettel, kamerarendszerek kezelésében szerzett gyakorlattal
  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvánnyal és kamarai tanúsítvánnyal

  • Kereskedelmi területen szerzett vagyonvédelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható munkáltatóként saját állományba (alvállalkozó bevonása nélkül) foglalkoztatunk, béred alapján minden adókedvezményt és gyermek után járó jogosultságot/juttatást érvényesíthetsz!
  • A fizetésed minden hónapban átutalással érkezik a számládra, a bér elszámolása átlátható, nincs borítékos megoldás!
  • Hitelképes leszel, így építheted saját magad és családod jövőjét!
  • Szabadságod, betegszabadságod, táppénzed elszámolása mindig a munkabéreddel együtt történik!
  • Belépésedkor betanulást, későbbiekben szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk!
  • 10-11 órás nappali szolgálatok, előre meghatározott havi munkaidő keretben!

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Jelentkezési határidő

2023.11.16

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Alkalmi munka, Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató