VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

MARKET ÉPÍTŐ ZRT.

Vállalkozási osztálya

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Egy fiatalos, barátságos és dinamikus csapat, akik egymást támogatva végzik mindennapos tevékenységüket. A magas szintű szakmai támogatás nyújtása és a határidők betartása náluk elengedhetetlen, de a professzionalizmus mellett mindig jut idő egy kis vidámságra is. Az első időszak kihívásait beillesztési és mentori programmal támogatják meg az új kollégák számára, de ez az összetartás egyébként is jellemző a csapatra.

Főbb feladatok, munkák

  • A kivitelezési projektek elnyeréséhez szükséges pályázatok előkészítése szakági kollegák szakmai támogatásával, határidőre történő összeállítása
  • Pályázati dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, azok műszaki és kereskedelmi elemzése, értékelése, ártükrök elkészítése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Költségvetési kiírások készítése, költségvetési kiírások mennyiségi és minőségi ellenőrzése tervdokumentáció felmérése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Ajánlattal kapcsolatos műszaki mellékletek (műszaki- és pénzügyi ütemterv, organizációs terv) elkészítése, elkészítésében való részvétel
  • Ártárgyalásokon, műszaki egyeztetéseken való aktív közreműködés, kapcsolattartás megrendelővel
  • Szerződéskötésben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség építőmérnök vagy építészmérnök szakon
  • 1-3 év releváns előkészítői tapasztalat
  • Erős felhasználói MS Office ismeret
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség.
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea között tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület, Bojtár utca 51.

Jelentkezési határidő

2023.11.29

Állás, munka területe(i)
Építés / Ingatlan, Építész, Építőmérnök, Műszaki előkészítő
Szükséges tapasztalat
5-10 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
1000+ fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató