Végellenőrző operátor

FÉM-MŰVEK KISBÉR Kft.

32 éve jelen vagyunk kiváló minőségű termékeinkkel a motorházöntvények, forgórészek, keretes ventillátorházak piacán.

Kisbéri gyárunkban ezen termékek igényes alumínium öntészete, megmunkálása folyik.

Főbb feladatok, munkák

  • A legyártott termékek átvétele, ellenőrzése.
  • A legyártott termékeken észlelt sorják kéziszerszámmal való eltávolítása, reszelése.
  • A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése.
  • Alkatrészek csavarozása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • 8 általános

Amit kínálunk

  • Cafeteria, havi bónusz, teljesítménybónusz,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • A munkába járást céges autóbusszal biztosítjuk.

Munkavégzés helye

Kisbér, Béke utca 22

Jelentkezési határidő

2024.02.12

Állás, munka területe(i)
Betanított / Fizikai / Segédmunka, Betanított munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Általános iskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató