Villamosmérnök gyakornok

Épületvillamossági rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó cég villamosmérnök gyakornokot keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Műszaki egyeztetéseken, helyszíni bejárásokon részvétel
  • Erős- és gyengeáramú rendszerek tervezésében való részvétel
  • Naprakész termékismeret, tudásának folyamatos fejlesztése, újdonságok megismerése
  • Kivitelezések támogatása
  • Résszámítások készítése mérnöki szoftverekkel
  • Műszaki leírások, tervrajzok, specifikációk elkészítése
  • Adatszolgáltatások biztosítása a cégen belül, valamint a megrendelők felé

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnöki diploma (vagy folyamatban lévő)
  • Erős műszaki affinitás;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Kiváló prezentációs és meggyőző képesség, értékesítői szemlélet;
  • Rugalmas, csapatjátékos személyiség;
  • Megbízhatóság, önállóság, proaktív hozzáállás;
  • Folyamatos fejlődés iránti igény;
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • MS Office alapos ismerete

  • KNX rendszer ismeret;
  • AutoCad ismerete;
  • Második nyelvként angol vagy német nyelv ismerete
  • Kivitelezésben való részvétel
  • Tervezési tapasztalat
  • Erősáramú kivitelezésben szerzett ismeret

Amit kínálunk

  • Az épületvillamossági piacon évtizedek óta, jelentős szakmai múlttal és tapasztalattal rendelkező, kimagasló szolgáltatást nyújtó szervezet fejlődésében való részvétel;
  • Az épületvillamosság legújabb technológiai fejlesztéseinek megismerése;
  • Versenyképes fizetés;
  • A munkavégzéshez mobiltelefon, laptop, autó;
  • Fiatal, innovatív, dinamikus csapat;
  • Családias munkahelyi légkör, igényes munkakörnyezet;
  • Változatos feladatkör, fejlődési lehetőség;
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Szakmai képzések, tréningek
  • Munkahelyi extrák: Ingyen kávé, ingyenes parkolás

Munkavégzés helye

Debrecen, Nyugati u

Jelentkezési határidő

2024.05.03

Állás, munka területe(i)
Mérnök / Műszaki
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
0-10 fő
Jövedelem
nettó 350.000 Ft – 400.000 Ft Ft

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató