Víz- , gáz- és fűtésszerelő

KFKI Üzemeltető Kft.

Az Üzemeltető Kft. feladata a 27 ha-on elterülő, 80.000 m2 iroda, labor és egyéb helyiséggel rendelkező telephely folyamatos működésének biztosítása. Ez több kilométer saját közműhálózat, több transzformátor, nagyteljesítményű kazán üzemeltetését, út- és parkfenntartási feladatok elvégzését jelenti. A telephelyen két kutatóintézet és több vállalkozás működik. A Kft. feladata a saját sporttelep működtetése is, ahol két teniszpálya, salakos és füves futballpálya, fedett műfüves futballpálya, öltözők, pingpong termek és kutatói szállások találhatók.

A KFKI Üzemeltető Kft. gyakorlattal rendelkező víz-, gáz- és fűtésszerelő kollégát keres hosszú távra, alkalmazotti munkaviszonyba.
Munkaidő: H-Cs: 6:30 – 15:00, P: 6:30 – 12:30

Főbb feladatok, munkák

  • karbantartási munkálatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakmai végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • készenléti ügyelet vállalása, amit a telephelyen kell tölteni havi 7-8 alkalommal

  • B kategóriás jogosítvány
  • lánghegesztő vizsga

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • bejelentett munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés (próbaidőt követően)
  • BKV bérlet
  • Budapest közigazgatási határán kívülről érkezőknek utazási támogatás
  • SZÉP kártya
  • Egészségbiztosítás (Medicover)

Munkavégzés helye

Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33., 1121

Jelentkezési határidő

2023.06.30

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Víz- gáz- fűtésszerelő
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Cégméret
50-100 fő
Jövedelem
nettó 350.000 Ft – 400.000 Ft Ft

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató